Президент доручив Уряду опрацювати питання легалізації одностатевих шлюбів

05 Августа 2022 Published in Дайджест
Read 51 times

Звернення ініціювала Анастасія Совенко – воно набрало понад 28,5 тисяч підписів. Володимир Зеленський звернувся до прем'єр-міністра, щоб розглянути викладену у петиції пропозицію.

"Дякую усім, хто долучився до цієї петиції, за активну громадянську позицію. У сучасному світі рівень демократичності суспільства вимірюється зокрема через політику держави, спрямовану на забезпечення рівних прав для усіх громадян", – йдеться у відповіді Президента.

За Конституцією України шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки і чоловіка (стаття 51). В умовах воєнного або надзвичайного стану Конституція України не може бути змінена (стаття 157), наголошує Зеленський.

Водночас Уряд напрацьовував варіанти рішень стосовно легалізації в Україні зареєстрованого цивільного партнерства у рамках роботи з утвердження та забезпечення прав і свобод людини. "Відповідно до статті 116 Конституції України Кабінет Міністрів України вживає заходів щодо забезпечення прав і свобод людини і громадянина. Я звернувся до Прем’єр-міністра України з проханням розглянути порушене в електронній петиції питання та поінформувати про відповідні результати", – додав глава держави.

Якщо ви проти того, аби в наші закони ввели гендерну ідеологію та обов'язково навчали дітей у школі цим речам та гендерним ролям, тоді підписуйте дану петицію, щоб зупинити нав’язування антисімейних ініціатив на законодавчому рівні!

Детальна інструкція Як підписати петицію на сайті Президента

Щоб підписати петицію перейдіть за посиланням

Джерело

Leave a comment

Поля,обозначенные (*), обязательны к заполнению.

Комментарии публикуются после проверки модератором.